Zan PDF

Tunisiamobilitycongress.com Zan Image
AÇIKLAMA

Zan harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ömer Berdibek. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Ömer Berdibek'den Zan kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

De sanıldığı kadar uysal değilHırçın bedevi çığlığıylaHoyrat ölüyoruz! ÖlelimAtlar huysuzlanmasın.v Zan ile açılsın kalbimizv Kızılderili ağıtıv Yaşadığımız ile sınansın kalbimizv Sevgilimin teni: çocukv Keder münzevileriv Son ile kınansın kalbimizv Ölüler panayırıv Hamamböcekleriv Tırtıl ölümüv Emanetv Mırıldanmav AteşböcekleriSayfa Sayısı: 65Baskı Yılı: 2007Dili: TürkçeYayınevi: Everest Yayınları 

Kötü Zanda Bulunmak. Kötü zan kelime anlamı olarak herhangi bir kişinin arkasından hoş olmayan şeyler söylemektir denebilir. Zaten zan kişinin arkasından konuşma manasındadır.

BILGI

YAZAR: Ömer Berdibek

DOSYA ADI: Zan.pdf

ISBN: 9789752894198

YAYIN TARIHI: 2007

DOSYA BOYUTU: 7,46 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Zan Nedir Ne Demek Zan Hakkında Bilgiler

Zan Nedir? Zannın Kısaca Anlamı - Hüsnü Zan Nedir? - Su-i zan nedir? Sözlükte "sanma, sezme, şüphe ve kesin olmayan bilgi" anlamına gelen zan, kesin olmayan bilgiye denir.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Sözce › Zan Sözlük Anlamı Nedir › Zan Ne Demek

Siz sü-i zan beslemekten sakınınız...Çünkü sü-i zan, sözlerin en yalanıdır... Sözlükte "sanma, sezme, şüphe ve kesin olmayan bilgi" anlamına gelen zan, kesin olmayan bilgiye denir.

İLGILI KITAPLAR