Örümcek Ağında Çırpınma PDF

Tunisiamobilitycongress.com Örümcek Ağında Çırpınma Image
AÇIKLAMA

Bir Örümcek Ağında Çırpınma kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Örümcek Ağında Çırpınma kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Melike İnci tarafından yazılmıştır.

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)  “O Anda”, “Aşk Sıraya Girmez” ve “Herkes Kırılır” adlı romanların yazarı Melike İnci'den çarpıcı öyküler. “Gönül. Kırk iki yaşında. Haftanın altı günü, hayat saat altıya çeyrek kala çalar saatin zırıltısıyla başlar. Yatağından kalktığı gibi banyoya koşar. Hızlıca yüzünü yıkayıp dişlerini fırçalar. Akşamdan kâğıda sardığı saçlarını açar. Buklelerini dikkatlice şekillendirir. Sonra iddialı bulduğu dalgalı saçlarını fırçalayıp sımsıkı bir topuz yapar. Yine yatmadan havalandırmak için balkona astığı giysilerini bir yerinde lekesi var mı, diye kontrol ettikten sonra hızlıca giyinir. Yatağını da hızlıca kapatıp altıyı beş geçe evinin kapısını kilitler.” Gönül, Elif, Nezihe, Aygül, Aslı ve daha birçok kadının hayatla ilişkileriyle/ilişkilenmeleriyle örülmüş ağdaki çırpınmaları birbirine bağlı öykülerde anlatılıyor.     

10.37 TL. Gönül, Elif, Nezihe, Aygül, Aslı ve daha birçok kadının hayatla ilişkileriyle/ilişkilenmeleriyle örülmüş ağdaki çırpınmaları birbirine bağlı öykülerde anlatılıyor.

BILGI

YAZAR: Melike İnci

DOSYA ADI: Örümcek Ağında Çırpınma.pdf

ISBN: 9786058183964

YAYIN TARIHI: 2018

DOSYA BOYUTU: 8,25 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Örümcek Ağında Çırpınma - BKM Kitap

Örümcek Ağında Çırpınma - Yazar: Melike İnci, Marka: Yitik Ülke Yayınları, Kategori: Kitap, Fiyat: 11,11 TL, Uzunluk: 80 sayfa.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Örümcek Ağında Çırpınma

Örümcek Ağında Çırpınma - Yazar: Melike İnci, Marka: Yitik Ülke Yayınları, Kategori: Kitap, Fiyat: 11,11 TL, Uzunluk: 80 sayfa.

İLGILI KITAPLAR