Geceyarısı Çıkmazı - Morganville Vampirleri Serisi 3.Kitap PDF

Tunisiamobilitycongress.com Geceyarısı Çıkmazı - Morganville Vampirleri Serisi 3.Kitap Image
AÇIKLAMA

PDF formatında Geceyarısı Çıkmazı - Morganville Vampirleri Serisi 3.Kitap. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Geceyarısı Çıkmazı - Morganville Vampirleri Serisi 3.Kitap kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

Morganville Kasabası vampirler tarafından yönetiliyordu ve ölümlülerle ölümsüzlerin imzaladığı ateşkeşgüvenliği sağlamıştı. Tabii ki bir süreliğine… Zira son günlerde yeniden insanlar ölüyordu. Dahası sapığın teki Claire'in peşindeydi. Neyse ki, genç kıza yardıma gönüllü eski bir kan emici vardı. Vardı ama nereye kadar?..Neler yaşanacağını zaman gösterecekse de bu süreçte gece okulu Claire için yeni bir anlam kazanacaktı. Aşk yüzünden. Claire, babası bir vampir avcısı olan Shane'e aşıktı. Hem de sırılsıklam.Sayfa Sayısı: 314Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 

Aşk yüzünden. Claire, babası bir vampir avcısı olan Shanee aşıktı. Bir değerlendirme yazın. Morganville Vampirleri-3: Geceyarısı Çıkmazı. Üşütük Kızın Günlüğü Set 3 Kitap. 75,01 ₺.

BILGI

YAZAR: Rachel Caine

DOSYA ADI: Geceyarısı Çıkmazı - Morganville Vampirleri Serisi 3.Kitap.pdf

ISBN: 9786054377077

YAYIN TARIHI: 2010

DOSYA BOYUTU: 2,79 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Morganville Vampirleri 3: Geceyarısı Çıkmazı Kitabı - Rachel Caine...

Kitap en uygun fiyata sizleri bekliyor. Kitap Açıklaması. Morganville Kasabası vampirler tarafından yönetiliyordu ve ölümlülerle ölümsüzlerin imzaladığı ateşkeş güvenliği sağlamıştı.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Geceyarısı Çıkmazı / Morganville Vampirleri-3. Kitap | Roman

(Morganville Vampirleri 3. Kitap - Aşk mı? Artemis Yayınları / Roman Dizisi. Morganville Kasabası vampirler tarafından yönetiliyordu ve ölümlülerle ölümsüzlerin imzaladığı ateşkeş güvenliği sağlamıştı.

İLGILI KITAPLAR